چاپ
ارسال به دوست

ملاقات مديران كل دامپزشكي و تعاون، كار و رفاه اجتماعي مازندران

اصغري مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي مازندران با حضور در دامپزشكي استان از نزديك با رضواني مدير كل دامپزشكي ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي مازندران، مهندس اصغري مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي مازندران بمنظور پيگيري برخي از امورات مربوط به حوزه دامپزشكي به دامپزشكي آمد و با دكتر رضواني ملاقات كرد.

اين ملاقات كه براي پيگيري امورات مربوط به حوزه كار در دامپزشكي بوده برخي از مباحث مرتبط بررسي شد و راهكارهاي مناسب براي پيشبرد اهداف سازماني و برداشتن موانع موجود براي بهره برداران، توليد كنندگان و مسئولين فني و بهداشتي برداشته شد.

رضواني در اين ديدار موضوعات مربوط به مسئولين فني بهداشتي و عقد قرارداد في مابين توليد كننده بعنوان كارفرما و مسئولين فني بهداشتي بعنوان پيمانكار را از جمله معضلات مشترك بين اين دو نهاد دولتي عنوان كرد و اظهار اميدواري كرد با پيگيري هاي انجام شده و ارائه راهكارهاي مناسب اين مشكلاات به كمترين حد خود برسد.

اصغري در اين ديدار نيز با نگاه حمايتي قول همكاري همه جانبه داد و ابراز داشت بدون ترديد يكي از دغدغه هاي ما پيگيري امورات مربوط به اشتغال مي باشد و براي رفع موانع موجود همه تلاشمان را به كار خواهيم گرفت.  

 

  • کد خبر: ٥٧٨٤/
  • ١٠:١٧ - 1397/11/15/
  • تعداد بازدید: 54
کلید واژه ها

خروج